Aktualności

Powrót do listy
Drukuj stronę
29.05.2020

Autor: IT

TZF Polfa wspiera Ekstraklasę

TZF Polfa wspiera Ekstraklasę

TZF Polfa została oficjalnym partnerem Profesjonalnej Dezynfekcji Ekstraklasy. W ramach współpracy spółka ulokowała automatyczne dyspensery wraz z płynem do dezynfekcji rąk Trisept MAX na szesnastu stadionach PKO Bank Polski Ekstraklasy. Spółka promuje stosowanie płynów do dezynfekcji o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym.

TZF Polfa wyprodukowała już ponad 12 mln litrów płynów do dezynfekcji.  Trisept MAX służy do dezynfekcji rąk, natomiast do dezynfekcji powierzchni przygotowano Dezynmax. Produkty biobójcze do codziennego stosowania charakteryzują się działanie wirusobójczym i bakteriobójczym a także przeciwgrzybicznym.  Płyny są wytwarzane w jakości farmaceutycznej z etanolu, którego dostawca jest wpisany na europejską listę ECHA.

– Wspieramy i tworzymy nowe nawyki w społeczeństwie. Obecnie ważne jest, abyśmy świadomie dbali o eliminowanie z naszego otoczenia wirusów, bakterii i grzybów. Dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty środek biobójczy – Trisept MAX. Od maja rozpoczęliśmy aktywności medialne skierowane do konsumentów. Kampania jest emitowana w telewizji, radiu i Internecie. Jej celem jest budowa świadomości nowych nawyków – dezynfekcji rąk w przestrzeni publicznej. Program „Profilaktyki i Prewencji” ma na celu szerzenie nowych standardów. W związku z tym w celu dbania o społeczeństwo instalujemy dyspensery wraz z płynem do dezynfekcji rąk Trisept MAX w szkołach i instytucjach publicznych – mówi Katarzyna Kosacka, Product Manager.

Projekt współfinansowany z funduszy europejskich

Biuletyn informacji publicznej