Aktualności

Powrót do listy
Drukuj stronę
27.09.2020

Autor: Mateusz Czerniawski

Normy jakościowe – Trisept MAX, Trisept MIX, Dezynmax

W załączeniu przedstawiamy szczegóły dotyczące norm jakościowych spełnianych przez preparaty do dezynfekcji, które znajdują się w ofercie Polfy Tarchomin oraz informację o rodzaju pozwolenia na dopuszczenie do obrotu.

Wszystkie nasze produkty posiadają pozwolenia wydane przez Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Przeprowadzone badania (Zakład Wirusologii Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego –Państwowy Zakład Higieny oraz Ekolabos Sp. zo.o., Laboratorium Badań Środowiskowych, Wrocławski Park Technologiczny) wymagane wg. art.19 ust. 1 i art. 16 ust. 2 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o produktach biobójczych (Dz. U. z 2018r., poz. 2231) potwierdzają działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.

Dodatkowo produkt Trisept Max został poddany ocenie przez Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”. Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu„Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”nr 22/DJW/2020. Opinia dotyczy stosowania u dzieci po 6 roku życia.

Normy_Trisept_Dezynmax_2020

 

Projekt współfinansowany z funduszy europejskich

Biuletyn informacji publicznej