Aktualności

Powrót do listy
Drukuj stronę
12.01.2015

Autor: Mateusz Czerniawski

Sukces Polfy Tarchomin S.A. na konferencji w Wiśle, 12.01.2015

Podczas Międzynarodowego Kongresu Medforum Psychiatria 2014 w Wiśle, nasza firma, jako Platynowy Partner konferencji, nie miała sobie równych. Sukces Polfy cieszy tym bardziej, że odbywający się w dniach 11-13 grudnia kongres był najważniejszym wydarzeniem naukowo-szkoleniowym w polskiej psychiatrii zeszłego roku.

Od lat jest to wydarzenie gromadzące największą liczbę uczestników w Polsce. W tym roku, konferencja zgromadziła ponad 1000 osób, z czego przeważającą część stanowili psychiatrzy.

Na naszej sesji satelitarnej dopisała frekwencja – sala, przygotowana na prawie 400 osób była pełna. Obaj zaproszeni przez Polfę Tarchomin S.A. wykładowcy, Profesor Przemysław Bieńkowski, Kierownik Zakładu Farmakologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz Profesor Jerzy Samochowiec Kierownik Katedry i Kliniki Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, są członkami EPA. EPA to kluczowe stowarzyszenie reprezentujące psychiatrię w Europie. Integruje 36 krajowych towarzystw psychiatrycznych (także Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), które zrzeszają 77 tys. członków. W swojej działalności skupia się na poprawie opieki nad chorymi psychicznie i doskonaleniu kompetencji profesjonalistów z zakresu psychiatrii. Jedną z form wspierania lokalnych środowisk jest udział w największych krajowych wydarzeniach szkoleniowo-naukowych.

Projekt współfinansowany z funduszy europejskich

Biuletyn informacji publicznej