Aktualności

Powrót do listy
Drukuj stronę
02.11.2018

Autor: Mateusz Czerniawski

Polfa Tarchomin podczas Światowego Dnia Cukrzycy

Już 7 listopada w Warszawie odbędzie się debata medialna: „Cukrzyca – w rodzinie siła!” w ramach obchodów Światowego Dnia Cukrzycy. Debata jest organizowana pod patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Motywem przewodnim, ustalonym przez Międzynarodową Federację Diabetologiczną (IDF) jest „The Family and Diabetes”, które zostało zaadoptowane na język polski, jako: „Cukrzyca – w rodzinie siła!”.

Debata będzie miała na celu zwrócenie uwagi na problem cukrzycy i jej powikłań oraz podkreślenia jak ważną rolę w chorobie odgrywa wsparcie ze strony rodziny i najbliższych osób.

Polfa Tarchomin jest jednym z Partnerów wydarzenia.

Z tej okazji firma Polfa Tarchomin przygotowała specjalny autobus w których będzie można sprawdzić swój poziom cukru. Zapraszamy 7 listopada na pl. Bankowy 1 w godzinach 10:00-16.00.

Polfa Tarchomin aktywnie wspiera wydarzenia, które popularyzują wiedzę na temat cukrzycy. W zeszłym roku Polfa była jednym ze sponsorów spotkania organizowanego przez Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji, którego celem było podnoszenie poziomu naukowego przyszłych farmaceutów.

Projekt współfinansowany z funduszy europejskich

Biuletyn informacji publicznej