Aktualności

Powrót do listy
Drukuj stronę
15.05.2019

Autor: Mateusz Czerniawski

Polfa Tarchomin na Warsaw Pharmacy Show 2019

Polfa Tarchomin będzie jednym z wystawców na targach Warsaw Pharmacy Show. Podczas wydarzenia, które odbędzie się już w sobotę i niedzielę 18 i 19 maja,  TZF Polfa zaprezentuje swoje suplementy diety oraz leki OTC.

Na warszawskich targach Polfa Tarchomin będzie obecna ze swoimi lekami dostępnymi bez recepty i suplementami diety. Pokaże probiotyk Osłonik Max Extra i przeznaczony dla dzieci Osłonik Max Junior, a także spray do ust i gardła GOLDisept. Wśród prezentowanych na targach produktów Polfy znajdą się także dostępne od niedawna na stacjach paliwowych Orlen suplementy diety: preparat na trawienie TraviGastro, poprawiający koncentrację EnergyMax oraz Vitamina C 1000 mg.

Warsaw Pharmacy Show to wydarzenie będące połączeniem międzynarodowych targów farmaceutycznych i Kongresu Bezpiecznej Terapii. Stanowi okazję do promocji polskiego przemysłu farmaceutycznego, jest także forum wymiany doświadczeń i budowania dialogu między specjalistami branży farmaceutycznej i medycznej. Częścią dydaktyczno-naukową wydarzenia jest Kongres Bezpiecznej Terapii obejmujący szereg szkoleń oraz wystąpień dotyczących między innymi roli farmaceuty i lekarza w skutecznej farmakologii osób starszych.

Polfa Tarchomin jest jedną z najstarszych firm farmaceutycznych w Europie. Specjalizuje się w produkcji leków na receptę (Rx), jest jednym z najważniejszych producentów antybiotyków iniekcyjnych, produkuje też Aktywną Substancję Farmaceutyczną (API). W portfolio Polfy znajdują się także leki OTC oraz suplementy diety. Spółka zatrudnia ponad 1150 osób, a jej większościowym właścicielem jest Skarb Państwa.

Więcej informacji na temat Warsaw Pharmacy Show znaleźć można na stronie wydarzenia: https://pharmacyshow.pl/pl/. Szczegółowe informacje o produktach Polfy Tarchomin dostępne są na stronie internetowej Spółki w zakładce Produkty: https://www.polfa-tarchomin.com.pl/produkty/.

Projekt współfinansowany z funduszy europejskich

Biuletyn informacji publicznej