Strona korzysta z cookies. Akceptuję Więcej informacji

O firmie

Polfa Tarchomin S.A. z siedzibą w Warszawie jest jedną z największych firm generycznych działających w Polsce i jednym z najstarszych producentów leków na świecie. Historia firmy sięga 1823 roku, kiedy to uruchomiono produkcję pierwszych preparatów leczniczych.

Polfa Tarchomin S.A. jest liderem w obszarze leków przeciwinfekcyjnych. W grupie insulin, leków psychotropowych oraz preparatów dermatologicznych posiada ważną pozycję rynkową. W sumie Polfa Tarchomin S.A. oferuje ponad 100 produktów leczniczych stosowanych do skutecznego leczenia ludzi. Wszystkie produkty dostępne są w różnych formach i dawkach umożliwiając optymalną terapię leczniczą i minimalne skutki uboczne u pacjenta. Polfa Tarchomin S.A. specjalizuje się w lekach wydawanych na receptę. Produkty bez recepty stanowią uzupełnienie oferowanych leków.

Nasze leki wytwarzane są w budynkach i obiektach spełniających ścisłe światowe wymagania oraz normy jakościowe. Jakość naszych produktów potwierdzają przyznane certyfikaty GMP. Obecnie posiadamy 40 linii i instalacje produkcyjne pozwalające wyprodukować leki w formach farmaceutycznych takich jak żele, aerozole, tabletki, drażetki, kapsułki, ampułki, fiolki oraz naboje insulinowe. Linia form doustnych penicyliny, napełnianie aerozoli oraz zastosowanie technik liofilizacji wyróżniają nas na tle innych przedsiębiorstw z branży.

Polfa Tarchomin S.A. obecna jest przede wszystkim na rynku polskim. Nasze produkty sprzedawane są do szpitali i aptek przez hurtownie w całym kraju. Eksport realizowany jest do 18 krajów za pomocą zawieranych umów dystrybucyjnych. Nasza polityka wobec kontrahentów pozwala tworzyć bliską więź partnerską z firmami zewnętrznymi.

Zachowanie wiodącej pozycji na rynku polskim w swoich grupach terapeutycznych oraz osiąganie znacznych przychodów z eksportu świadczą o wysokim zadowoleniu naszych klientów. Inwestycje w nowoczesne technologie i wysoko wykwalifikowany zespół, dążenie do obniżania cen oferowanych leków oraz ciągłe rozszerzanie istniejącej palety produktowej sprawi, że nasi klienci i partnerzy będą jeszcze bardziej usatysfakcjonowani niż dotychczas. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakości leków po niskich cenach.