Strona korzysta z cookies. Akceptuję Więcej informacji

  Wyszukiwarka leków


  Certyfikat Jakość Roku 2015 dla Polhumin Pena

  ES-jakosc

  Polfa Tarchomin została wyróżniona w kategorii produktowej za Polhumin Pen, czyli nowoczesny wstrzykiwacz insulinowy, który swoją premierę miał w maju 2015 r. Podczas Gali Finałowej 17 marca organizowanej w ramach II Europejskiego Kongresu Jakości w Warszawie w imieniu naszej firmy nagrodę odebrała pani Elżbieta Sarnecka – Członek Zarządu. 

  W II edycji Europejskiego Kongresu Jakości wzięło udział około sześciuset uczestników, odbyło się dziesięć paneli tematycznych, warsztatów i spotkań oraz trzy wystąpienia specjalne. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce promujące jakość, które gromadzi przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz samorządów.

  Certyfikat Jakość Roku jest przyznawany od ponad dziesięciu lat przedsiębiorstwom, organizacjom oraz instytucjom i jednostkom naukowo–badawczym, dla których wysoka jakość produktów, usług oraz innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet i wyznacza ścieżkę rozwoju.

  Polfa Tarchomin została wyróżniona w kategorii produktowej za Polhumin Pen, czyli nowoczesny wstrzykiwacz insulinowy, który swoją premierę miał w maju 2015 r.

  Wyróżnienie dla produktu Polhumin Pen to zasługa całego zespołu specjalistów, którzy na podstawie analiz informacji uzyskanych od pacjentów korzystających z poprzednich modeli wstrzykiwaczy, wprowadzili istotne zmiany konstrukcyjne, odpowiadające potrzebom pacjenta. — Zdobycie Certyfikatu Jakość Roku stanowi ogromną motywacje do podejmowania kolejnych działań mających na celu pomoc cierpiącym pacjentom — podsumowuje Sylwia Rachwał, manager produktu działu diabetologii.